תורת הקשר

שבע ברכות, שבת חתן, והימים שאחרי החתונה הם ימים מאתגרים לכלה הטריה – הנה טיפים לאיפור וטיפוח שיהפכו את ההתארגנות לקלה ואותך ליפה וזוהרת

היום הגדול מאחורייך, ועתה תשומת ליבך נתונה אל שבוע שבע הברכות שמארגנים המשפחה והחברים. אלו ימים של נסיעות, מפגשים, היכרויות חדשות ובעיקר המון התרגשות והתחדשות.
הכתר החדש שלראשך, שהתאמנת רבות מול המראה על קשירתו, מזכיר לך את מעמדך החדש והמרגש ככלה טרייה. כעת, כל מה שנותר הוא להוסיף כמה נגיעות של זוהר לפנייך.

לא משנה אם את מתאפרת באופן יומיומי או לעיתים נדירות. בכמה צעדים פשוטים תוכלי לשדרג את המראה ולצאת חגיגית ושמחה אל סעודת שבע הברכות הבאה שלכם. מזל טוב!

זוהרת בדקה

כיסוי ראש חדש מתנוסס על ראשך זוהרת בדקה  ומשנה לגמרי את מראה פנייך. אחרי שהשקעת במייקאפ, סומק וכן הלאה- הוסיפי לאיפורך, בעזרת מספר שלבים פשוטים, נגיעה של ברק וחגיגיות.

 ♥הדגישי את עצמות הלחיים בשימר נוזלי או אבקתי, על גבי איפור בסיסי כמובן. הניחי את השימר בטפיחות קלות באזור שבין ארובת העין ללחי, וטשטשי לקבלת מראה טבעי ולהתמזגות עם צבע עורך. במרכז העפעף הניחי צללית בצבע זהב, ורוד או אפרסק. השתדלי לבחור בגוון לא בהיר מאוד ולא כהה מדי. הצללית תוסיף אור לעינייך ותעניק לך מראה חגיגי ומוקפד. כדי להעניק מסגרת יפה לעיניים,

 ♥ סרקי את הגבות עם מסרק גבות. לקבלת מראה מסודר ונקי, אפשר להתיז על המסרק מעט ספריי לשיער או מים. להשלמת איפור העיניים הניחי מסקרה. 

♥ בטפיחות קלות הניחי שפתון בצבע אדמדם, דובדבן או ורוד. טשטשי את משיחות הצבע כדי לשמור על מראה טבעי. כדי להוסיף ברק וזוהר, הניחי על שפתייך גם חמאת שיאה שתעניק לך לחות וגלאם. באופן כללי כדאי לזכור שהשילוב בין שפתון עמיד לחמאת שיאה הוא שילוב מוצלח.

צילום: דעאל סבטיה

 

קשירה יפהפיה בצעדים פשוטים 

♥הניחי את הצעיף-מטפחת על ראשך, כשהקצוות שווים משני הצדדים. 

♥ העבירי את שני הקצוות אחורה לכיוון העורף והצליבי אותם, כאשר את מחזירה את הקצה הימני לכיוון שמאל ואת הקצה השמאלי לימין. 

♥הרימי בידייך את שני הקצוות כלפי מעלה וקשרי אותם בקשר שאינו רופף או הדוק מדי. מקמי את הקשר באזור המצח. את הקצוות קפלי אל תוך המטפחת מאחור.

אודות הכותב/ת

הכותבת מאפרת ומסרקת כלות וערב, ומעבירה קורסים וסדנאות איפור. | אסתר 054-8008711

כתוב תגובה