מעצבים כחול לבן

ברוח יום העצמאות, קולקציית אריחים בגווני כחול ולבן שמחדירים התרעננות והתרגשות גם בפינות הקטנות של הבית

ברוח יום העצמאות משיקה חברת  אלוני סדרות חדשות עם מגוון עשיר של אריחים בצבעי הדגל כחול ולבן.

בסדרות האריחים החדשות ניתן למצוא: אריחים מלבניים חלקים בצבע לבן או כחול וכן אריחים מרובעים ומשושים, בנוסף, מגוון רחב של אריחים עם דפוסים בכחול לבן משולב בניהם דפוסים אתניים, דפוסים גאומטריים, איורים המזכירים את המאה הקודמת בסגנון רטרו, אריחי וינטאג' ועוד.

 

לדברי בתיה מורנו, מנהלת תחום קרמיקה בחברת אלוני: "אריחים מעוטרים לריצוף וחיפוי מייצרים עניין עיצובי חדש בחלל. למשל השילוב בין אריחים גאומטריים שאינם באותו דפוס מגלם בתוכו אינסוף אפשרויות ומעניק מקום לאמירה ייחודית וחותם אישי. באמצעות אריחים אלו ניתן ליצור מראה ייחודי ושונה בכל פעם. כמו בעולם האופנה, החופש היצירתי והדמיון, שניתן להפעיל בשימוש באריחים אלו הוא בלתי מוגבל וניתן לעשות מיקס אנד מץ' וליצור משחק גרפי חדשני ומעניין."

לדבריה: "אריחים בדפוסים אתניים לדוגמא מוסיפים חמימות לחלל ובאמצעותם אפשר ליצור שטיח או תמונה על קיר. כיום פופולארי מאוד לעלות עם האריחים מהרצפה ועל גבי הקיר ולייצר תחושת המשכיות ווייב של אומנות בחלל."

עוד הוסיפה מורנו ואמרה: "שילוב אריחים בודדים אתניים בשילוב אריחים חלקים או בדפוסים שונים ימקסמו את אפשרויות העיצוב של החלל ויאפשרו פתרון פשוט עם תוצאה שנראית מושקעת, מורכבת ומוקפדת. ניתן יהיה ליצור חלל שמעוצב בצורה אומנותית, מיוחדת ומודרנית".

 

אודות הכותב/ת

כתוב תגובה