קופצות למים

אם פעם נשים דתיות בבריכה או במעיין היו שם נרדף לחולצות אולפנה וחצאית כבדה מעל המכנסיים, היום יש שלל בגדי ים צנועים ואיכותיים שמאפשרים בילוי כיף, קליל ומלא סטייל.

בינת הופמן וליעד דביר הן שתי הגיסות הכי מגניבות וכיפיות בעולם. הן גרות באותו יישוב ובאותו הרחוב והיחסים שלהן הן ממש כמו של אחיות. שתיהן נשואות ואימהות לילדים, אוהבות לעוף על החיים ולבלות, ושתיהן נענו להצעה שלי להצטלם בזרימה האופיינית להן כל כך.

בתור נשים שמחוברות לגופן, הן מעידות על עצמן שהן מרגישות בנוח עם כל בגד. בינת, בין שלל עיסוקיה הרבים כיועצת לאינטימיות ובעלת סטודיו לריקוד, היא גם רקדנית ושחיינית, והחיבור לגוף ולבגד הים היה לה טבעי ונעים. "אני מאמינה שהחיבור לגוף שלנו והיכולת להרגיש איתו בנוח, לא משנה באיזו מידה את, זו מתנה!" היא אומרת. "אין גוף 'טוב' או גוף 'נכון', יש את הגוף שלך. אם תדעי לאהוב אותו ותכבדי אותו, זה יקרין החוצה. אישה יפה היא אישה שאוהבת את עצמה על סך חלקיה".

עידית יקותיאל

המדריך למכייפת

עונת הרחצה בפתח. אין שנה שאני לא שומעת את תסכולי האימהות והנשים על בגדי הים שלהן, והיה ברור לי שהפקה על בגדי ים שלמים בוא תבוא.

את התענוג של בגדי הים הצנועים הכרתי כבר לפני שנים רבות, אך בכל פעם מחדש נמנעתי מלקנות אותם – פעם מסיבות כלכליות, פעם כי לא אהבתי את איך שזה נראה, בכל פעם תירוץ אחר.

אך מאז שהסכמתי ליהנות מהרעיון, אני לא מוותרת עליו אף פעם. אין מקום שרחצתי בו ולא קיבלתי מחמאות על בגד הים שלבשתי ושאלות מהיכן הוא… אז קבלו את כל הטיפים לקנייה של בגד ים מחמיא ונוח כאחד:

היכן לקנות?

היום יש מבחר של חנויות ומעצבות המייצרות בגדי ים שלמים. ליעד ובינת לובשות את בגדי הים של גו'אנה איי, שנפעמתי מרמת היופי, הגימורים וההשקעה של המותג שלה. נוסף על בגדי הים מוכרים שם גם שמלות, חצאיות וכיסויי ראש שמותאמים למים.

היתרון הגדול של בגדי הים הללו הוא שאין צורך להוסיף הלבשה תחתונה תומכת, אלא הכול מובנה מראש. זו השקעה לטווח ארוך שתהיה לך יעילה לכל מיני מצבים בחיים.

אם את מחפשת לקנות בזול, ניתן להזמין גם בגדי ים שלמים מאתרים בחו"ל כמו שיין ועליאקספרס, אך רמת הגימור תהיה נמוכה יותר וייתכן שגם תצטרכי הלבשה תחתונה מתחת. ועדיין, הם לגמרי נותנים את המענה.

עידית יקותיאל

קני בגד ים שלם באמת

שייתן לך את האפשרות להיות גם במעיינות ובים בחופשיות בלי לחוש חוסר נוחות. כלומר, לא טוניקה שתשמש אותך רק בבריכה, אלא דגם הכולל חצאית המתאימה לך באורך.

פחות מומלץ לקנות רק מכנסיים וחולצה, מוטב להעדיף שמלה שלמה או חולצה וחצאית עם טייץ, כדי שהמענה יהיה שלם לכל אפשרות. עם זאת, כמובן, תמיד תוכלי להשלים רק חצאית.

כיסוי ראש

למעיינות ולים אני ממליצה על כובע רחב שוליים שכל השיער יכול להיכנס אליו. שימי סרט מונע החלקה וכך לא תצטרכי להתעסק עם מטפחת שהתפרקה ובובו שדורש סידור באמצע שום מקום. ניתן כמובן להשתמש גם בכובע מצחייה רגיל, אם שערך לא ארוך או עבה. כמו כן, יש חברות שמכינות כיסוי ראש מאותו הבד של בגד הים.

 

טיפים נוספים תמצאי בגיליון תמוז תשפ"ג של מגזין פנימה. להצטרפות למגזין לחצי כאן

 

 

צילום: עידית יקותיאל

איפור: ספיר נודלמן

דוגמניות: בינת הופמן וליעד דביר

בגדי ים: ג'ואנה איי

JOHANNAASWIMWEAR – אינסטגרם

אתר: johanna-a.com

אודות הכותב/ת

כתוב תגובה